Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
  Print view

TeeKay-421 rekruteert
Author Message
PostPosted: Sat May 30, 2009 11:33 pm 
TK Voorzitter
User avatar
Offline

Joined:Wed Jul 16, 2008 9:15 am
Posts:1646
Location: Tienen, België
TeeKay-421 vzw zoekt gemotiveerde medewerkers die zich willen inzetten voor onze fanclub en ons willen helpen met het uitbouwen van onze clubactiviteiten.

In de eerste plaats zijn we op zoek naar iemand met een grote passie voor ‘Star Wars’ en die TeeKay-421 een warm hart toedraagt.

Als actieve medewerker van TeeKay kan je bijvoorbeeld een handje toesteken bij het tot stand komen van ons magazine. Of je kan bijvoorbeeld events en ledenmeetings helpen organiseren. Misschien sta jij in de toekomst wel als vrijwilliger mee te werken op evenementen als ‘Star Wars, the Exhibition’ of F.A.C.T.S.?

Ben je minstens 15 jaar en wil jij als lid van TeeKay-421vzw een geëngageerde stap vooruit zetten? Dan ben jij de persoon die we zoeken! Heb je twijfels of je wel geschikt bent? Maak je geen zorgen! Zolang je een groot hart hebt voor ‘Star Wars’ en je motivatie aanwezig is, vinden we vast en zeker iets dat op jouw maat gesneden is.

Stuur snel een mailtje naar info@teekay-421.be met daarin wat jouw specialiteit is en wij laten je zeker en vast wat weten. Samen kunnen we dé Belgische Star Wars-fanclub nog beter maken!

_________________
- SW.com Blog
- Administator Yodapedia
- Author of SW Databank Entries: Swilla Corey, Wam Lufba, Tzizvvt en Maxiron Agolerga


Top
 Profile  
 

Re: TeeKay-421 rekruteert
PostPosted: Thu Sep 10, 2009 3:47 pm 
TK Voorzitter
User avatar
Offline

Joined:Wed Jul 16, 2008 9:15 am
Posts:1646
Location: Tienen, België
We zoeken iemand om volgende taken over te nemen. Het is deels over te nemen maar ook een deel nieuw.

Redactionele hulp (acteurs / films - flashnews)
1° Voor elk magazine maak je een kort overzicht van flashberichten die te maken hebben met personen die betrokken zijn geweest met de productie van de Star Wars films en spin-offs. Dit gaat in de eerste plaats over nieuwe films of series waar acteurs in meespelen maar ook een nieuwe film waar bijvoorbeeld John Williams de muziek voor schreef. Het mogen ook berichten zijn die niet meteen iets met hun films te maken hebben. Het is niet nodig (maar wel zeer leuk uiteraard !) om elke acteur in dit overzicht op te nemen. Acteurs met een kleinere rol in SW mogen absoluut worden opgenomen in deze berichten maar het is enkel een bonus wanneer dat gebeurt.

Bijvoorbeeld: Ewan McGregor gaat spelen in de nieuwe film van Tim Burton ** Natalie Portman is verloofd met ... ** Harrison Ford wordt ontvangen op het Witte Huis naar aanleiding van ... ** George Lucas ontvangt prijs die werd uitgereikt op ... bla bla bla ** Dave Prowse is opgenomen in het ziekenhuis ** enz ...

Tip: De IMDB-pagina's checken van de belangrijkste acteurs kan al wonderen doen.

2° Je maakt een verjaardagskalender van de acteurs en mensen die aan de films of spin-offs hebben meegewerkt. Deze lijst kan je vervolgens ook op de online TeeKay google calender uploaden.

Tip: We kunnen je in het begin zeker en vast helpen :)

_________________
- SW.com Blog
- Administator Yodapedia
- Author of SW Databank Entries: Swilla Corey, Wam Lufba, Tzizvvt en Maxiron Agolerga


Top
 Profile  
 

Re: TeeKay-421 rekruteert
PostPosted: Thu Mar 04, 2010 6:30 pm 
Offline

Joined:Wed Feb 24, 2010 8:16 am
Posts:37
ik wil wel helpen ben zelfstandige en heb dus veel tijd in mijn gazettenwinkel om iets op te zoeken. Ben ook naar facts geweest zo ben ik lid van jullie geworden.


Top
 Profile  
 

Re: TeeKay-421 rekruteert
PostPosted: Thu Mar 04, 2010 10:42 pm 
TK Voorzitter
User avatar
Offline

Joined:Wed Jul 16, 2008 9:15 am
Posts:1646
Location: Tienen, België
Stuur mij een mailtje met hetgeen je precies zou willen doen :)

sompeetalay@teekay-421.be

_________________
- SW.com Blog
- Administator Yodapedia
- Author of SW Databank Entries: Swilla Corey, Wam Lufba, Tzizvvt en Maxiron Agolerga


Top
 Profile  
 

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC [ DST ]


  Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
TeeKay-421 v3.02 created by © Stijn Creten
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group