Eind februari zal Magazine 111 verschijnen waarin ‘Skeleton Crew’ en het piratenthema in ‘Star Wars’ centraal staan. Er zijn altijd piraten geweest in het ‘Star Wars’-universum, maar zelden zo duidelijk als in ‘Skeleton Crew’. Tijd om de piraten en hun organisaties eens te bespreken.
Er is ook aandacht voor 30 jaar Power of the Force II, de eerste moderne reeks van Hasbro (Kenner) figuren en voor 20 jaar Wookieepedia, de grootste Star Wars Wiki. Hasbro bracht in het najaar van 2024 erg veel merchandising uit en daarvan bespreken we heel wat figuren, playsets en schepen waaronder de Haslab Ghost.
Verder zijn uiteraard ook de vaste rubrieken op hun post met informatie over onder andere LEGO, het RPG van Wizards of the Coast en over 30 jaar ‘Dark Forces’.